Перевезення лежачих хворих на МРТ

 • Головна
 • Перевезення лежачих хворих на МРТ
Приїдемо за 25 хвилин

Перевезення лежачих хворих на МРТ

Docomed – це сучасна компанія, яка здійснює транспортування хворих по Києву, Львову, по Україні та за кордон.

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) – томографічний метод дослідження внутрішніх органів та тканин, з використанням фізичного явища – ядерного магнітного резонансу. Метод заснований на вимірі електромагнітного відгуку атомних ядер, найчастіше ядер

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) – томографічний метод дослідження внутрішніх органів та тканин із використанням фізичного явища ядерного магнітного резонансу. Метод ґрунтується на вимірі електромагнітного відгуку атомних ядер, найчастіше ядер атомів водню, а саме на збудженні їх певною комбінацією електромагнітних хвиль у постійному магнітному полі високої напруженості.

Перед тим, як перевезти лежачого хворого на обстеження за допомогою МРТ, лікар зобов’язаний поставити Вам низку питань, а саме:

 1. Чи маєте Ви вбудований штучний водій ритму серця?
 2. Чи проводилось Вам протезування клапанів серця?
 3. Чи проводилося Вам шунтування та стентування судин?
 4. Чи проводилася Вам операція на очах із заміни кришталика?
 5. Чи є у Вас наявність металевих імплантів в організмі?
 6. Чи є у Вас наявність татуювань на шкірі у галузі дослідження?

Якщо з перерахованого вище у Вас нічого немає, значить вам дозволено дослідження за допомогою апарату МРТ.

Для того, щоб підготувати пацієнта до МРТ – діагностики слід прибрати всі металеві прикраси, шпильки та шпильки з волосся. Одяг пацієнта не повинен містити металевих елементів (пряжка ременя, замок кофти, заклепки на джинсах тощо). Одяг пацієнта повинен бути легким і зручним. В апарат МРТ не варто заходити з мобільним телефоном, годинником, магнітними картками, оскільки через високе магнітне поле вони практично відразу вийдуть з ладу. Також, категорично, заборонено підходити до апарату МРТ з металевими предметами в кишені (ключі, дрібниця тощо.), оскільки магніт, що у апараті МРТ з легкістю притягне ці предмети. Сила тяжіння такого магніту в багато тисяч разів перевищує гравітацію Землі, тому металевий предмет під час польоту може завдати серйозних, навіть смертельних, травм як пацієнту, так і обслуговуючого персоналу.

Пацієнту слід пояснити, що під час дослідження потрібно лежати спокійно, не ворушитися, не моргати, дихати рівно, не лякатися шумної роботи апарату, оскільки найменший рух може негативно позначитися на результатах дослідження.

Пацієнтам, які перебувають у неконтактному стані, стані збудження (категорія людей, які перенесли інсульти, тяжкі черепно-мозкові травми, різні тяжкі ушкодження головного мозку), показано седацію для вдалого проведення дослідження. Для цього потрібно проконсультуватися з лікарем і анестезіологом.

Коли необхідне транспортування хворих?

Перевезення хворої людини може знадобитися в різних ситуаціях, серед яĸих:

травми та переломи, що обмежують фізичні можливості пацієнта;
сĸладні стани внаслідоĸ онĸологічних захворювань;
похилий віĸ;
серцево-судинні захворювання;
статус «лежачого хворого».
До Львова по Києву в Європу

  Перевезення хворих по Львову

   Перевезення хворих по Києву

    Перевезення хворих до Європи

    Залишіть заявку на Перевезення Хворого

    Швидко. Якісно. Професійно

    Транспортування хворих – це спеціальна послуга, що надається компанією Докомед з перевезення хворих з лікарні додому, з дому в лікарню, на обстеження (МРТ, СКТ, УЗД і т.д.), на консультацію до лікаря.

    Ми передзвонимо за 2 хвилини – чи швидше. І допоможемо швидко зробити трансфер хворого до лікарні або вказане місце

    Або просто зателефонуйте Нам

    Зателефонувати: +38 (066) 198-26-18

    +38 (067) 424-99-19
    +38 (066) 198-26-18