Чергування бригади швидкої допомоги

 • Головна
 • Чергування бригади швидкої допомоги
Приїдемо за 25 хвилин

Чергування бригади швидкої допомоги

Docomed – сучасна компанія здійснює транспортування хворих Львовом, Києвом, Україною та зарубіжжя на найвищому рівні.
Сплановане чергування швидкої допомоги починається з прибуття бригади на місце до початку заходу і закінчується тільки після повного його завершення. Безпосереднє перебування медперсоналу у вирі подій дозволяє швидше приступити до своїх обов’язків, не витрачаючи дорогоцінний час на з’ясування суті того, що сталося. Швидка допомога на захід не повинна викликатися спонтанно, коли біда вже сталася. Іноді лічені хвилини, за які фахівці прибудуть на місце, можуть коштувати людині життя. Саме тому організатору події варто завчасно подбати про чергування бригади швидкої допомоги.

У яĸих випадĸах замовляють чергування швидкої допомоги

Чергування швидкої допомоги на заходах будь-якого типу (свята, концерти, спортивні змагання та інші) є одним із завдань забезпечення безпеки, особливо якщо мова йде про скупчення великої кількості людей різної вікової категорії. 

Від професіоналізму медперсоналу і якісно обладнаного медичного транспорту залежить не тільки успішний результат можливого нещасного випадку, а й позитивне враження відвідувачів від продуманої організації події.

Замовити чергування швидкої допомоги на масових заходах доцільніше заздалегідь. Це дозволить розрахувати оптимальну кількість машин і необхідного чергового медперсоналу, а також врахувати сумарний час чергування.

Чергування швидкої допомоги на масових, спортивних, корпоративних заходах

Організувати чергування бригади швидкої допомоги можна як на відкритому повітрі, так і в закритих приміщеннях, в незалежності від пори року і часу доби. Технічне оснащення машин і досвід кваліфікованих фахівців дозволяють успішно виконувати поставлені завдання навіть в найнепередбачуваніших ситуаціях під час заходів будь-якого масштабу.

На відміну від концертів і виступів, під час спортивних змагань збільшується ймовірність отримання травми безпосередніми учасниками. Некваліфікована допомога в таких випадках може зруйнувати спортсмену подальшої кар’єри, тому чергування швидкої допомоги на спортивних заходах – це вимушена міра безпеки, яка зменшує шанси затьмарити святкову подію.
На жаль, крім радісних, в людському житті є багато сумних приводів зібратися разом. Організація подібних заходів вимагає особливого підходу. Чергування швидкої допомоги на похоронах потрібне на випадок, якщо комусь із присутніх знадобиться термінова медична допомога.

Замовляючи послуги медичного супроводу в компанії Docomed, Ви довіряєте здоров’я близьких і друзів в надійні руки.

Звертаючись за допомогою до бригади медичного таĸсі, ви можете бути впевнені в безпеці близьĸої вам людини. Адже усі послуги надаються з урахуванням потреб і можливостей ĸожного ĸлієнта. І для ĸожного пасажира нашого таĸсі ми створюємо найбільш зручні та безпечні умови поїздĸи.

Львів Київ в Європу

  Перевезення хворих по Львову

   Перевезення хворих по Києву

    Перевезення хворих до Європи

    Залишіть заявку на Перевезення Хворого

    Швидко. Якісно. Професійно

    Транспортування хворих – це спеціальна послуга, що надається компанією Докомед з перевезення хворих з лікарні додому, з дому в лікарню, на обстеження (МРТ, СКТ, УЗД і т.д.), на консультацію до лікаря.

    Ми передзвонимо за 2 хвилини – чи швидше. І допоможемо швидко зробити трансфер хворого до лікарні або вказане місце

    Або просто зателефонуйте Нам

    Зателефонувати: +38 (066) 198-26-18

    +38 (067) 424-99-19
    +38 (066) 198-26-18